Erzene Mahallesi, 71. Sk. 21-A, Bornova / İZMİR
+90 (232) 374 62 65
satis@borem.com.tr

Hakkımızda

Taş Ev Ustası | borem.com.tr

Borem Proje Ltd Şti Kimdir ?

İnşaat alanında Taş ev ve yığma binalar alanında kurulduğumuz 1995 den bu yana,kesintisiz  faaliyet göstermekteyiz
Almanyada Borem Bau GmbH ve Türkiyede Borem Proje Ltd Şti olarak son yıllarda ivme kazanan faaliyet alanımız  Taş binalar, Restorasyon, Restitüsyondur. Her geçen gün daha çok tercih edilen Taş binalar, sağlıklı,uzun ömürlülüğü ekonomiktir ve bu özellikleri ile  önem kazanmaktadır. Kişiye özel tasarımlarımızla hayalinizdeki Taş evi birlikte oluşturuyor ve inşaa ediyoruz.
Anahtar teslimi inşaat, tasarım, proje, restorasyon uygulamalarını kapsayan çalışmalarımızla çözümler sunmaktayız. Açık ve kapalı alanlarda Çelik ile harmanlanan tuğla-taş uygulamalarını tasarım ile başlayarak anahtar teslim inşaa diyoruz.

TAŞ EV

Büyük şehirlerin yorucu ve yıpratıcı etkisi nedeniyle, insanlar yüzlerini doğaya dönmeye başladılar. Ancak, özellikle büyük şehirlerde doğal yaşam alanları bulmak ve haliyle doğanın içinde huzurlu bir hayat sürmek neredeyse imkansız gibi. Bunun özlemiyle organik ürünler, doğala özdeş masaj yağları ve terapilerle, “yapay ama organik gibi” bir hayat sürmeye çalışan herkes, artık bu bocalamadan kurtulabilmek için alternatif yollar aramaya başladı.