Erzene Mahallesi, 71. Sk. 21-A, Bornova / İZMİR
+90 (232) 374 62 65
satis@borem.com.tr

Taş Ev Tercih Etmenin Avantajları

Taş Ev Ustası | borem.com.tr

Taş Ev Tercih Etmenin Avantajları

Taş Ev Güzel bitki örtüsü içinde

Taş evler, görüntü ve doğallık bakımından diğer yapılardan çok daha avantajlı yapılardır. Doğal taşların yontulup ev için uygun hale getirilip yapılır. Maliyet bakımından belki diğer yapılardan biraz fazla olabilir ama sağlığımız her şeyden daha öncelikli ve önemlidir.

Taş evler, rutubetsiz bir ortam sunarak sağlığınıza büyük faydaları olur. Kışları sıcak, yazları ise serin ve soğuk tutar. Taş ev yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Borem İnşaat ile iletişime geçmek ve yapımı bitene kadar beklemek. Projelerimizle müşterilerimizi hiç bir zahmete sokmadan anahtar teslim ediyoruz. Ailenizle beraber doğal ve sıcak bir ortamda yaşamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İzmir taş ev denilince aklınıza taştan yapılmış bir ev gelmesin. Varsa orman eviniz, çiftlik eviniz, bağ eviniz, yazlığınız veyahut boş bir arazi yeni bir taş ev inşa edebiliriz. Yeni evinizi harika bir görünüme girince emin olun siz bile şaşıracaksınız. Ayrıca istediğiniz model taş evi seçebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda mimarlarımız tarafından yapılan 3 boyutlu modellemelerle taş evinizin inşasına başlamadan bile evinizin nasıl bir görünüme sahip olabileceğini dijital ortamda görme şansını sunuyoruz.

Taş evlerimizde yığma taş, kaplama taş, kesme taş, siyah taş, antik taş ve yontma taş gibi bir çok seçeneğimiz mevcuttur. Taş evler yapımı normal evlerden farklı olduğu için profesyonel kişiler ve ustalar tarafından yapılmalıdır. Borem İnşaat uzman kadrosu ile bu imkanı sizlere sunuyor. Taş evinizi yapmak için iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz dilerseniz +90 (232) 374 62 65 numaralı numarayı arayabilir veya +90 532 490 00 72 numaralı whatsapp hattından iletişime geçersiniz. Lütfen aklınıza takılan hiç bir soruyu sormaktan çekinmeyin iyi günler dileriz.

Saygılarla..

BOREM İNŞAAT MÜT. LTD. ŞTİ.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir